پرستاری از بیماران

مراقبت از بیماران که نیاز به نگهداری طولانی مدت دارند . باید برای اعضای خانواده ها بسیار سخت باشد. امروزه با بیشتر شدن مشغله افراد در اجتماع می تواند این مقوله برای آنها بسیار سخت باشد . برای همین نیاز به افرادی متخصص نیاز دارید که از بیماران شما نگهداری کنند. لازم است برای نگهداری بیمار خود اطلاعتی از قبل داشته باشید و نکاتی را رعایت کنید .

نگهداری از سالمندان

نگهداری از سالمندان

ویژگی های یک پرستار خوب

مهم است که یک پرستار سالمند برای شما قابل اعتماد باشد. ولی مسئله که می تواند برای شما بسیار حائز اهمیت باشد. تخصص که برای مراقبت از بیمار شمار دارد می باشد.

  • حداقل داشتن دانش تخصصی در حوزه پرستاری

  • یک پرستار باید بداند به نوع مواد غذایی برای بیمار شما لازم می باشد.
  • بتواند از دستگاه فشار خون استفاده کند. و میزان بالا و یا پایین بود را بداند.
  • حتما بتواند تزریق اولیه بعضی آمپول ها را بداند.
  • درک درستی از شرایط ناگوار بیمار داشته باشد .


تجهیزات پزشکی : 
لوازم و تجهیزات مورد نیاز بیماران از نکات ضروری برای نگهداری و مراقبت از بیماران در منزل است. مرکز پرستاری ناجی به نحو شایسته به این مهم توجه نموده و آماده فروش و اجاره هرگونه تجهیزات پزشکی میباشد.

تخفیف ویژه : تمام عزیزانی که با ما قرارداد دارند میتوانند با تخفیف های ویژه از خدمات مرکز آمبولانس ناجی نیز استفاده نمایند.

خدمات پیراپزشکی : یکی از خدمات مرکز پرستاری ناجی برای انجام موارد پس از بیمارستان و در دوران نقاهت میباشد. فیزیوتراپی و خدمات سرم تراپی و پانسمان بطور شبانه روزی در دسترس شماست.

آمبولانس :  مرکز پرستاری ناجی بمنظور تقویت پوششهای امدادی از خدمات پیشرفته و مدرن مرکز آمبولانس ناجی استفاده می نماید. مرکز آمبولانس ناجی بصورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته در خدمت بیماران میباشد.

پرستاری ،نگهداری از سالمندان،مراقبت از بیماران،نگهداری از کودکان،مراقبت از سالمندان،پرستاری در منزل،همراه بیمار,پرستار سالمند